Gülmek İyileştirir Derneği

2. Hijyenik Oyun Merkezi

Oyun Tüm Çocukların Hakkı

Kanser tedavisi gören çocuklara özel ‘Hijyenik Oyun Merkezi’mizin ikincisini hayata geçiriyoruz.

Birincisini Mayıs 2018’de Altunizade’de hizmete açtığımız, 3-10 yaş aralığında, kemoterapi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, bu nedenle okula gidemeyen, kalabalık ortamlara giremeyen ve akranları ile sosyalleşemeyen çocuklarımızın ihtiyaçları olan oyun hakkının, gerekli özel hijyen koşulları gözetilerek verildiği merkezimizde, hafta için her gün 09:00-18:00 saatleri arasında tam zamanlı bir okul öncesi öğretmeni bulunuyor. Aileler için ücretsiz psikolog desteği ve evlere servis hizmeti olan merkezimizin, yine tamamen ücretsiz olmasını amaçladığımız ikinci şubesini İstanbul’un Avrupa Yakası’nda açacağız.

Ödüllü yönetmen Kuntay Alpman ile usta tiyatrocu Reha Özcan’ın gönüllü desteğiyle hazırlanan proje tanıtım filmizde, tedavi sürecinde çocukların yaşadıkları zorluklara dikkat çektik.

 

 

İkinci merkezime destek olmak için TIKLA

Ayrıca ihtiyaç listemize,

info@gulmekiyilestirir.org.tr adresine e-posta göndererek, 0 216 909 21 70 numaralı telefondan bizi arayarak veya www.instagram.com/gulmekiyilestirir ve www.facebook.com/gulmekiyilestirir sosyal medya hesaplarımıza mesaj göndererek ulaşabilirsin.

Kanser tedavisi gören çocukların da diğer çocuklar gibi en büyük ihtiyacı oyun ve eğlence. Onlara bunu sağlayabilmek için desteğini bekliyoruz.

Unutma, #gülmekiyileştirir.

Copyright 2018 Gülmek İyileştirir Derneği // Tüm hakları saklıdır.