Gülmek İyileştirir Derneği

Ekim Ayı Etkinliklerimiz

Boat Show Tuzla’dayız!

Bugün de Boat Show Tuzla’dayız. Nerede aksiyon orada biz! :) Maksat daha çok kişi Gülmek İyileştirir Derneği ile tanışsın, daha fazla çocuğu güldürebilelim. Değerli gönüllümüz Serkan Şahin'e bu güzel etkinlikte yer almamızı sağladığı için çok teşekkür ederiz!

İstanbul Gelişim Üniversitesi'ne misafir olduk!

Dernek Başkanımız Aslı Bastıyalı, Gelişim Üniversite'sinde "Gülmek İyileştirir Derneği’ni" anlattı, pırıl pırıl gençlerle geçirilen keyifli birkaç saat paha biçilemezdi!

JLL Türkiye'ye konuk olmanın mutluluğu!

İstanbul Maratonu'nda derneğimiz yararına da koşacak olan JLL Türkiye'nin pazartesi toplantısına konuk olduk, sendrom falan kalmadı! :) Önce dernek başkanımız Aslı Bastıyalı gülmenin ne kadar etkili bir ilaç olduğunu anlattı, sonra Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven'in etkileyici hayat hikayesini keyifle dinledik. Nazik davetleri için çok teşekkür ederiz, birlikte iyilik peşinde koşmak bir harika!

Bilgi Üniversitesi Psikoloji Günleri'ndeydik!

20 Ekim Cumartesi, Bilgi Üniversitesi Psikoloji Günleri’ndeydik! Çocukların gülüşü için çalışmaya devam! :) Davetleri için Bilgi Üniversitesi'ne çok teşekkür ederiz.

Yine bir ''Makarna Partisi''nde iyilik peşinde COŞTUK! :)

Bu seneki Makarna Partisi için Ritz Carlton Hotel'deki yerimizi aldık, iyilik peşinde koşan yüzlerde insanla harika bir gün geçirdik!

Ali Raif İlaç'ta harika bir gün!

Maraton kurumsal takımlarımızdan Ali Raif İlaç'ın misafiriydik!

Copyright 2018 Gülmek İyileştirir Derneği // Tüm hakları saklıdır.